Vycvikový tábor Mexiko

Dvojica našich pretekárov spolu s trénerom vycestujú do Mexika.

Miroslav Zaťko | 02.03.2018 12:03:17

Dvojica našich pretekárov Peter Gelle a Milan Fraňa vycestujú od 3.3. do 24.3. na výcvikový tábor do Mexika, trénovať budú v časti Xochomilko. Za more s nimi vycestuje aj tréner Radovan Šimočko.

Radovan Šimočko

Trénovať budeme na kanáli, na ktorom sídli Mexický kanoistický zväz. V roku 1968 sa tu konali olympijské hry a v roku 1994 Majstrovstvá sveta. Tento kanál sme si vybrali hlavne kvôli nadmorskej výške, ktorá je 2300 m.n.m.. V olympijskom centre pre kanoistiku, kde sa kanál nachádza sú k dispozícii všetky potrebné športoviská na kvalitný tréningový proces. Ubytovanie máme zabezpečené v novom hoteli v tesnej blízkosti pretekárskej dráhy. Mali sme na výber z viacerých možnosti a plánujeme si namieste prehliadnuť všetky alternatívy, prípadne sa neskôr presťahujeme do zrekonštruovaných priestorov olympijskej dediny priamo v areáli kanála. Dúfame, že sa nevyskytnú žiadne komplikácie a sústredenie dopadne podľa našich predstáv.Späť na zoznam aktualít
Jantex
Aone nutrition
Kanoe.sk
Dukla
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.